Bunun cevabını sektörünüz belirleyecektir. Hedef kitlenizi, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını analiz ediyor ve bu doğrultuda istatistikler oluşturuyoruz.

“Kurumsal Kimlik”

Önceliğimiz kurumsal marka kimliği. Logo, renkler, sloganlar ve daha bir sürü şey. Kısacası sizin hikayenizi somut bir şemaya dönüştürüyoruz. Unutmayın ki ilgi çekici bir logo sizi ön plana çıkarır.

“Web Sitesi & SEO”

Güncel, sade ve modern bir web sitesi olmazsa olmazınız. İster üretici olun isterseniz de hizmet sektörünün bir markası. Web siteniz sizin dünyaya açılan vitrininiz. Bu vitrin ile sadece önünden geçenler içeriye girmeyecek, biz sizi doğrudan müşterilerinizin ekranına taşıyacağız. Doğru SEO yönetimi ve Google Adwords çalışmaları ile bu artık çok kolay.

“Fotoğraf ve Tanıtım Filmi”

Web siteniz hazır ve aktif, peki sıradaki? Verdiğiniz hizmeti veya ürünlerinizi en iyi yansıtan kurumsal fotoğraf ve video çalışmalarına ihtiyaç duyacaksınız. Dedik ya burası sizin vitrininiz. Boş bir vitrin hiçbir müşteriye iyi izlenim veremez. Bundan dolayı profesyonel kurumsal fotoğraf çekimleri, ürün fotoğraf çekimleri ve tanıtım filmi çekimleri ile kalitenizi üst seviyede tutacaksınız. Ayrıca bu çekimleri grafik tasarım çalışmaları ile bütünleştirerek sosyal medya hesaplarınızda değerlendirmeyi de unutmamak gerekir.

“Sosyal Medya Yönetimi”

Sosyal medya yönetimi olmazsa olmazınız. Profesyonel ve doğru yönetilmiş sosyal medya hesaplarınız size yeni pazarların, yeni müşterilerin ve yeni fikirlerin kapılarını açacaktır. Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan bir marka artık yerel değil, globaldır. Yenilenen dünyada yeniliklere ayak uydurmanın şimdi tam zamanı.

Biz tam hizmet bir reklam ajansıyız ve bu işi en iyi biz yaparız!

image