Kurumsal Projelerimiz

Web Tasarım

Kurumsal web siteniz; firmanızın geçmişini, ürünlerini, hizmetlerini ve üretimini sergileyeceğiniz sanal bir tanıtım aracıdır. Web siteniz daha çok internet dünyasındaki kurumsal kimliğiniz olacaktır.

Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Firma ve işletmelerinizin kurumsal mekan fotoğraf çekimlerini yapmaktayız. Profesyonel ekip ve tam teşekküllü ekipmanlarımız ile medyada kurumsal yüzünüzü daha iyi yansıtın.

Tanıtım Filmi

Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi çekimidir.

Grafik Tasarım

Aklınıza gelebilecek her türlü grafik tasarım çalışmaları için Yüksek Kare Film size göre. Unutmayın, biz fikirlerimize güvendiğimiz kadar gözümüze de güveniyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

En pratik ve ekonomik müşteriye ulaşma yöntemi kurumsal sosyal medyanızı etkin ve aktif kullanmaktır. Biz sosyal medyanızı doğru yöneterek size katkı sağlıyoruz.

Post Prodüksiyon

Belgesel, video klip, kısa film, reklam filmi, tanıtım filmi çekimlerinizin yanı sıra Youtube projelerinizin kurgu-montaj, color correction ve ses tasarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Jingle Seslendirme

İşitsel ve görsel yayın organlarınız için seslendirmenlerimiz ve ses tasarımcılarımız tarafından jingle hazırlanmaktadır. Jingle hizmetimizin yanı sıra film müzikleri, dublaj ve proje seslendirmeleri oluşturulmaktadır.

Stüdyo Hizmetleri

Stüdyomuzda profesyonel ekipmanlar ile Youtube çekimleri, kurumsal fotoğraf çekimleri, greenbox çekimleri yapılmaktadır.

Organizasyon Çekimi

Toplantı, seminer, konser, festival, tiyatro gibi organizasyonlarınızı istediğiniz sayıda kameranın yanı sıra Jimmy Jib, drone, Go Pro ile destekliyoruz. Reji kurgu tekniği ile montajlayarak teslim ediyoruz.

Havadan Çekim

İşletmenizi, fabrikanızı, arsanızı veya mülkünüzü havadan görüntülüyoruz. İsterseniz fotoğraf, isterseniz de video halinde teslim ediyoruz. Türkiye'nin tüm şehirlerinde hizmetimiz vardır.

Reklam Filmi

Firmanızı ulusal platformda gururla tanıtacak, prestij katacak bir reklam filmine ne dersiniz? Biz profesyonel teknik ekibimiz, ekipmanlarımız ve metin yazarlarımız ile hazırız.

Müzik Klibi

Profesyonel ekip ve ekipmanımız ile oluşturacağımız video klibimiz, sizin şarkınız ile tam anlamıyla bütün olacaktır. Video klibinizle birlikte sosyal medya ve tv kanalları sizi bekliyor!

Türkiyenin Her Yerinde Hizmet Vermekteyiz.